Trots dat het weer gelukt is: stichting ieder kind een Sint

Sinterklaas anders dan andere jaren. Trots dat het wel weer gelukt is dit jaar.

Inner Wheel Vriezenveen
Thuisgenoten
Urenco Nederland
Gemeente Almelo
Stichting Armoedefonds
Nationaal Fonds Kinderhulp
Oranje Fonds

Lokale ondernemers, kortom iedereen die onze stichting ieder kind een Sint, een warm hart toedraagt. Dit zijn er maar een paar van onze sponsoren. “Er zijn ook spontaan mensen die zelfs maar 1 euro overmaken. Daar ben ik zo trots op”, vertelt Erik Pezij van de stichting.
“We gaan zekers door met onze stichting. En we blijven de samenwerking zoeken met anderen die de zelfde doelen hebben. Mensen helpen die het moeilijk hebben. Onze stichting helpt kinderen van 0 tot 21 jaar in heel Twente. Ook eenzame ouderen geven we aandacht.
Het is een eer om dit allemaal te mogen doen, want zonder jullie was dit allemaal niet mogelijk. We werken bewust samen met andere erkende stichtingen”, aldus Erik die ook volgend jaar weer vol enthousiasme er tegen aan wil gaan.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *