Open Bedrijventour Langeveen en Bruinehaar

Zondagmiddag 18 mei vond er een Open Bedrijventour plaats in Langeveen en Bruinehaar. Bij maar liefst 27 bedrijven had je die dag de gelegenheid om een kijkje achter de schermen te nemen. De weersgoden waren die dag goed gezind en dat was een mooie reden om erop uit te trekken met het gezin of met vrienden. Bedrijven hadden van alles uit de kast getrokken om het de bezoekers zo comfortabel mogelijk te maken en ook aan de innerlijke mens en kinderen was gedacht.

Er waren verschillende soorten bedrijven waarbij tijdens de Bedrijventour een kijkje in de keuken genomen kon worden. Zo deden er onder andere een kinderopvang, een lasbedrijf, een kippenboerderij, een autogarage en een kunstacademie mee. Daarnaast was er op verschillende plekken een hapje en drankje te krijgen.

De kinderen konden geschminkt worden, waren op verschillende locaties springkussens en was er een puzzeltocht georganiseerd waarbij kaarten

Tevens was er een mascotte aanwezig die die dag de bedrijven bezocht en dan kon je raden wie het was. Op elk bedrijf was een letter te vinden en deze letters vormden samen een woord welke je kon insturen om een prijs te winnen. Deze dag heeft een positieve impuls gegeven aan het lokale bedrijfsleven in Langeveen en Bruinehaar. 

Dit initiatief is georganiseerd door de lokale carnavalsvereniging de Turftrappers Langeveen en Bruinehaar en betrof de 2de editie. Op naar de volgende editie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *