Bepaal de toekomst van Twenterand in 1 minuut

GemeenteBelangen Twenterand biedt alle inwoners de gelegenheid de toekomst van Twenterand mede te bepalen. “We doen dat door 5 verschillende (digitale) enquêtes maandelijks te publiceren met stellingen en vragen, die inwoners de komende maanden via internet binnen 1 minuut eenvoudig kunnen invullen. De resultaten worden verwerkt in het nieuwe programma ‘Gewoon lokaal’, die later dit jaar verschijnt”, aldus fractievoorzitter Marcus Elzinga.

Sinds de oprichting van GemeenteBelangen Twenterand heeft de partij een aantal belangrijke kernwaarden, waaronder ‘tegen: megastallen/varkensflats en tegen betaald parkeren’, ‘behoud van: oud papierinzameling in huidige vorm en eeuwigdurend grafrust’ en ‘voor: de stem van de inwoner’. En deze inwoners-stem wil GBT maximaal inzetten voor haar programma vanaf 2026 en daarmee voor de toekomst van alle kernen in de gemeente Twentrand.

Diverse thema’s per enquête

Door elke maand online een enquête te publiceren met verschillende thema’s ontstaat een beeld van wat de Twenterandse inwoners wel en niet willen. Via (meerkeuze) vragen, maar ook stellingen, waar je ‘mee eens’ of ‘mee oneens’ kunt aangeven.

De 5 enquêtes hebben elk hun eigen thema’s, te weten: 1 Wonen en Leven voor jong en oud 2 Leefbaarheid, Voorzieningen en Geld 3 Inspraak, Immigratie, Vrije tijd en Economie 4 Verkeer, Veiligheid en Openbare ruimte 5 Centra, Cultuur, Hammerflier, Zorg & Welzijn

Nu al kan tot 10 maart de eerste enquête worden ingevuld. De volgende enquêtes komen online op 20 maart, 10 april, 1 mei en 22 mei. Halverwege juni wordt, afhankelijk van de uitkomsten en wat inwoners zelf hebben ingebracht aan ideeën en voorstellen, een afsluitende enquête gepubliceerd. De link naar de eerste enquête is te vinden op de website van GBT, Facebook, X en Instagram. Simpel, binnen 1 minuut “We hebben het zo simpel mogelijk gehouden. Binnen 1 minuut kun je de enquête invullen en vervolgens op de verzendknop drukken. Je kunt ook zelf ideeën of voorstellen aandragen, dat kost je dan iets meer tijd.”

Op de hoogte blijven

Wil je weten wat de resultaten van elke enquête zijn, een herinnering ontvangen als de enquête online is of op de hoogte blijven van ontwikkelingen en het laatste nieuws? Stuur een e-mail naar fractie@gemeentebelangentwenterand.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *