SDO (g)lijdt uit tegen HHV

Op een drassig veld in Hollandscheveld trad SDO zaterdagmiddag aan tegen HHV 1. Bas Dekker maakte in deze wedstrijd zijn basisdebuut in 1. De regen had het speelveld veranderd in een ware modderbende, waardoor goed korfbal spelen een flinke uitdaging werd. Toch liet de thuisploeg zien beter om te kunnen gaan met de omstandigheden.

De REAS-formatie begon met goede moed, maar kwam al snel onder druk te staan. HHV 1 wist de korf met regelmaat te vinden, terwijl de Oranjehemden moeite hadden om hun aanvallen zorgvuldig op te bouwen. De ruststand van 16-1 gaf het krachtsverschil duidelijk weer.

Na de pauze probeerde SDO zich te herpakken, en er werd bij vlagen beter gecombineerd. Ondanks enkele mooie aanvallen en twee verdiende treffers bleef HHV 1 de bovenliggende partij. De eindstand kwam uiteindelijk uit op 27-3.

Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen Blauw-Zwart uit Wierden op het programma. Blauw-Zwart wist vandaag te winnen van Rheko, waardoor zij gehandhaafd zijn en SDO degradeerd naar de 4e klasse.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *