Regio’72 1 – TOP 1

Op zaterdag 9 mei stond voor TOP de uitwedstrijd tegen Regio’72 op het programma. Voor de toppers geen onbekende tegenstander, aangezien ze het afgelopen seizoen meerdere malen tegen elkaar gespeeld hebben. 

Quote van Ad: ‘De grootste winst zit niet in nooit verliezen, maar in het opstaan als je verlierst’. 

De opstelling voor deze wedstrijd was als volgt: 

Aanval: 

  • Hielke
  • Jesse 
  • Marit 
  • Kirsten 

Verdediging 

  • Niels
  • Bram 
  • Maura 
  • Sanne 

Wissels: Aniek, Inka, Tim & Kristian. 

Om 15:30 uur floot scheidsrechter G. Hermsen de wedstrijd in. De score werd al snel geopend met een afstandsschot van TOP, maar Regio’72 wist hier snel een antwoord op te geven. Regio’72 kwam met een behoorlijke voorsprong in het begin van de eerste helft, 6-2, maar TOP bleef doorgaan en wist terug te komen tot een stand van 10-9. Na een halfuur spelen werd er gerust met een stand van 11-9 op het scorebord.

Tijdens de rust werd er besproken dat er goede kansen gecreëerd werden en dat de achterstand al een stuk was verkleind, dus dat er in de tweede helft nog steeds van alles mogelijk was.

In de tweede helft ging de wedstrijd dan ook gelijk op en werden er door beide ploegen doelpunten gemaakt. TOP wist tot gelijke hoogte te komen bij 13-13, maar het lukte niet om over Regio’72 heen te gaan. Er werd om en om gescoord tot de eindfase. Helaas kwamen de toppers niet meer tot een voorsprong en werd de wedstrijd verloren met een nipte nederlaag, 19-18.

De ploeg van Ad Zomer kan ondanks de nederlaag tevreden terug kijken op deze wedstrijd. Er werd de hele wedstrijd gevochten en goede kansen gecreëerd, helaas was het net niet genoeg. De volgende wedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 30 mei. Tijdens deze laatste thuiswedstrijd wordt er om 16:15 gespeeld tegen DKOD 1. Hopelijk zien we jullie allemaal bij deze laatste thuiswedstrijd!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *