


Bekende items, maar ook nieuw was er tijdens de Boer’nmarkt in Vriezenveen te bekijken. De KNNV Vriezenveen krijgt een nieuwe naam, eentje die meer past bij de huidige tijd en daar wilden ze graag over vertellen bij hun stand Natuurvereniging Twenterand die inmiddels al 80 jaar bestaat.
STROEF had niet alleen een eigen kraam voor de Hema, maar ook twee prachtig aangeklede dames die rondliepen om mensen aan te moedigen een bezoekje te brengen aan die kraam. Er staat daar van alles op het programma: van Reis om de wereld in 80 dagen tot Paniek in de feestfabriek en zes seconden.





Tijhuis partyservice en catering heeft ook een eigen feestschuur. Deze was open om een kijkje te nemen en te horen waar zij mensen die een feestje willen geven allemaal mee kunnen ontzorgen. Van foodtruck tot catering en partyverhuur en buffetten.
Op de Veemarkt stonden ook dit jaar pony’s, een ezeltje enz. En voor de muzikale vermaak waren er dit jaar De Linedancers uit Marle.
Ook boerenvermaak als strobalen gooien, als kind even in een grote trekker achter het stuur het was er allemaal dit jaar. Heel veel publiek : uit Vriezenveen, maar ook uit de wijde omgeving tot de burgemeester aan toe. Iedereen heeft genoten van deze editie.





Recente reacties