Ontdek de voordelen en het gemak van het openbaar vervoer

COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG

Op stap gaan om vrienden en familie te bezoeken, lekker uit eten te gaan, te winkelen of een museum te bekijken is altijd leuk. Maar autorijden in de stad en het zoeken naar een parkeerplaats kan soms een uitdaging zijn. Met het openbaar vervoer (OV) wordt reizen een stuk eenvoudiger en ontspannend. Wie nog niet zo vertrouwd is met reizen per trein of bus, kan door OV-ambassadeurs op weg worden geholpen. Kom naar de gratis OV-workshop die georganiseerd wordt op:

Wanneer: maandag 28 september 2026

Tijd: 18.30 – 20.00 uur Waar: Bibliotheek Den Ham, Roelofsbrink 10, Den Ham Aanmelden: via email ov-ambassadeur@ervaarhetov.nl of telefoon 038 – 45 40 130

In deze workshop geven OV-ambassadeurs uitleg over de reismogelijkheden, het aanschaffen van een geldig vervoersbewijs zoals de OV-pas of het reizen met de betaalpas, hoe een reis te plannen en het in- en uitchecken bij verschillende vervoerders. Ga na deze workshop vol zelfvertrouwen en zonder parkeerstress op pad!

“Door de fijne uitleg en de goede voorbeelden is er een wereld voor me opengegaan! Ik weet nu hoe ik het maken van een treinreis moet aanpakken.” Mia (73 jaar)

Net als Mia zo lang mogelijk zelfstandig en met zelfvertrouwen blijven reizen? Meld u aan voor de OV-workshop. Kijk voor meer informatie op www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *