Vrijwilligersavond Tennisvereniging De Bosbaan

De jaarlijkse vrijwilligersavond van Tennisvereniging De Bosbaan was een buitengewoon succes, met een boeiende schietsessie onder begeleiding van Schietvereniging Vroomshoop en een verrukkelijk hapjesbuffet van ‘t Trefpunt. Het evenement, was een viering van toewijding, gemeenschap en dankbaarheid jegens de onmisbare steun van vrijwilligers.

De avond was een eerbetoon aan de onschatbare bijdragen van de vrijwilligers gedurende het afgelopen jaar. Hun toewijding en passie vormen het fundament van de vereniging. “Geen vereniging zonder onze toegewijde vrijwilligers,” benadrukte Benno Witzand, voorzitter van de Tennisvereniging.

“Witzand voegde eraan toe: “Onze vrijwilligers vormen het kloppende hart van onze vereniging. Hun inspanningen, of het nu gaat om het onderhoud van de banen, het organiseren van evenementen of het ondersteunen van onze leden, zijn onmisbaar. Wij zijn ontzettend dankbaar voor hun onvermoeibare toewijding.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *